ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz / ZİP COASTER

ZİP COASTER

Zip CoasterZİP COASTER KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

Macerayı yükseklerde yaşamayı sevenler için zip coaster tam onlara göre bir aktivitedir. Yüksek bir yerden metal direkler üzerine kurulmuş sistem ile viraj bir şekilde kayarak son noktaya varış sağlanır. Gökyüzünden süzülerek aşağıya bakmak, size heyecan katacaktır.

 

 

Yükseklerde Bir Macera Keyfi

 

Ürünümüz arazinin ve ağaçların durumuna göre dizayn edilmiş olarak yer alır. Zip coaster fren sistemi olan ve otomatik olarak fren sistemi ile durdurulabilen bir aktivitedir. İlk kez deneyecek olanlar için fren sistemi bu konuda güven verici olur. Hafta sonlarını eğlenceli kılan bu aktiviteyi bir hobi haline getirmeniz mümkün olur. Oluşabilecek herhangi bir tehlikenin yaşanılmaması için sistemimiz önlem almıştır. Size kalan sadece aksiyon kameranızı alıp anı kaydetmek olur. Sistemimiz oldukça güvenli olup eğlencenin dibine kadar yaşanıldığı macera hizmeti sunar.

 

 

Kalp Atışını Hızlandıracak Bir Aktivite

 

Yükseklerden uçmayı sevenler için zip coaster, aksiyon dolu bir aktivite oluyor. Muhteşem virajlarla birlikte oldukça güçlü bir sistem ile kurulmuş olup, otomatik fren sistemi ile de durdurmanız sağlanır. Sistem olarak çelik bir halat ile birlikte metal direklere virajlar şeklinde kayma düzeneği yer alır. Düz bir metal direk olarak değil, farklı eğimlerde olan sistemle ani aksiyonlar yaşanılabilir. Aksiyonu ve heyecanı dibine kadar yaşamak isteyen macera severler için harika bir hizmet sunmaktayız. Kalp atışınızı hızlandıracak ürünümüz sizleri macera parkımızda bekliyor. ZİP COASTER KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN