ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz / YÜKSEK İP PARKURLARI

YÜKSEK İP PARKURLARI

MACERAYI DAHA  YÜKSEĞE TAŞIYORUZ!!YÜKSEK İP PARKURU KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

Yüksek ip parkurları ağaçlar,ahşap veya metal direkler arasında kurulan farklı zorluk seviyelerinden  ve yüksekliklerden oluşan içinde zipline,tırmanma duvarı,ahşap ve
ip oyunları,özel tasarlanmış engeller,kaykay,balfix,serbest atlayış,file oyunları,tünel geçiş gibi keyifli ve zorlu birçok aktiviteyi bulunduran oyun grubudur.

ormanlık bir alanınız varsa uygulamayı ağaçlar üzerinde doğaya uyumlu bir şekilde gerçekleştirebiliriz,daha kısıtlı  ve küçük bir alana sahipseniz ahşap veya metal 
platformları istenilen ölçülerde kurup  iç veya dış mekanlarınızda oyun grubunu çeşitlendirerek ip parkuru deneyimini kullanıcılarınıza sunuyoruz.

Kurulan tesislerde yoğun ilgi gören yüksek ip parkurlarını ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde tasarlayıp,yasal denetim ve sertifikasyon sürecinde
sorun yaşamamanız için garanti verirken,görevli personelinizi eğitim proğramımıza dahil ederek kullanıcılarınızın keyifli ve heyecanlı vakit geçirirken tamamen güvende 
olmasını sağlıyoruz.
       
dilerseniz işletme ortaklığı,danışmanlık,teknik takip-bakım,personel eğitimi hizmetlerimizden faydalanarak macerayı daha yukarı taşıyabilirsiniz!!

 

 

Yüksek İp Parkurları     

 

Hafta sonlarını eğlenceli bir hale getiren yüksek ip parkurları, farklı bir maceraya yaşatmaktadır. İp parkurları farklı şekillerde oluşturulabilir. Tercihe göre beşgen, dikdörtgen, daire içerisinde ip parkurları bulunur. Yükseklik olarak da yine tasarımı dizayn edilmesi mümkündür.

 

 

Maceranın İp Parkur Keyfi

 

Yüksek ip parkurları, tercihe göre alçak parkur ya da yüksek parkur olarak bulunur. Parkurların devamında yeni bir parkur ilave edilmeden yapılır. Parkuru kısa bulanlar için devamında aynı şekilde bir yüksek ip parkuru yapılması sağlanır. Yüksek ip parkurlarında farklı zorluk seviyeleri yer alır. Aynı zamanda içerisinde birçok aktiviteyi de bulundurmaktadır. İp parkuru yüksekliğe göre veya alçakla göre değişkenlik göstermektedir. Ağaçlar arasında yüksek ip parkuru ile bir aktivite yaşamak oldukça keyif verici olur.

 

 

Ağaçlar İçerisinde Bir Parkur Heyecanı

 

Heyecanı yaşayanların değişmeyen ilgisine yüksek ip parkuru ile sağlanmaktadır. Alan olarak küçük alanlara veya daha büyük alanlara yapılması sağlanır. Keyifli ve aynı zamanda arkadaşları ile heyecanlı vakit geçirmek isteyenlere eğlenceli bir aktivite olur. Düzenek olarak tam anlamı ile bir emniyet sistemi kurulmaktadır. Halatlar, parkur şekilleri, yükseklik ve alçaklara göre güvenilir olması profesyonel ekibimiz tarafından sağlanır. Tercihen daha yükseğe veya daha alçağa getirme durumunuzdan mümkün olarak yer alır. Yüksek ip parkurları ile macera heyecanlı oluyor. İpler üzerinde yürürken, aynı zamanda daireler arasından geçerken gerilim ile birlikte tutkuyu yaşamakta sağlanır.


YÜKSEK İP PARKURU KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN