ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz / TIRMANMA DUVARI

TIRMANMA DUVARI

ZİRVEYE TIRMAN HEYECANI YAŞA!!TIRMANMA DUVARI KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

İstediğiniz her alana istediğiniz ölçülerde veya standart yarışma ölçülerinde duvarlar tasarlıyoruz.Ayrıca sizlere ahşap,fiber,şeffaf,kaya görünümlü,çocukları
cesaratlendirek rengarenk eğlenceli tasarımlar veya istediğiniz özel tasarımları ister eğlence ister sportif amaçlı kullanableceğiniz şekilde sunuyoruz.Kullandığımız tüm
ürünleri insan sağlığına ve uluslararası standartlara uygun malzemelerden tasarlayıp teknik takip-bakımını üstleniyoruz.

 

 

Tırmanma Duvarı

 

Tırmanma duvarı farklı tırmanış rotalarından oluşur. Tırmanma duvarı muhteşem bir eğlence aktivitesidir. Yükseklere tırmandıkça gelen heyecan ve eğlence ile birlikte kendinizi bir rekabet halinde hissedebilirsiniz.

 

 

Yükseklere Doğru Tırmanma Keyfi

 

Tırmanma duvarı bir kule olarak bulunur ve belirli bir yükseklikte yer alır. Eğlenmek isteyenler en altındaki tırmanmak için yardımcı yüzeylerle yukarıya doğru tırmanmaya çalışır. Burada bir aksilik oluşması halinde sizi koruyacak olan bir halata bağlı olarak yardım alırsınız. Halat tırmanma sırasından tutunamama durumu olduğunda sizi korur. Tırmanırken hafif eliniz ile tutabileceğiniz, ayağınızı koyabileceğiniz çıkıntılar duvar üzerinde yer alır. Sistem olarak kule ahşap, kaya, veya buz olarak farklı şekillerde bulunabilir. Birçok alternatifi yer almaktadır. Tercihe göre düz veya sadece renkli bir duvar olarak da bulunması mümkündür.

 

 

Rekabet Yarışını Eğlenceye Dönüştüren Aktivite

 

Toplu etkinliklerde bir rekabet yarışı yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir aktivitedir. Tırmanma duvarı ile birlikte kendinizi zirveye tırmandıkça adrenalin içerisinde bulabilirsiniz. Ölçüt veya boyut olarak tercihe göre tasarlanılması mümkündür. Bazı tırmanma duvarları küçük olsa da bazıları oldukça yüksekte yapılabilir. Çocuklar için, yetişkinler için farklı tırmanma duvarı yer alır. Çocuklar için olanı daha küçük, yetişkinler için olanı ise daha yüksek bir şekilde bulunur. Eğlenirken aynı zamanda harika bir faaliyet olarak arkadaş grubunuzla vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonlarını değerlendirmenin oldukça keyifli yolu olarak bulunmaktadır.


TIRMANMA DUVARI KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN