ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz / SURVIVOR PARKURU

SURVIVOR PARKURU

PARKURUN SURVİVORI SİZ OLUN!!SURVİVOR KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.

Birbirinden farklı zorluk seviyelerinden oluşan ve mücadeleci ruhunuzu harekete geçiren parkurlar, istenilen zorluk seviyesine göre tasarlanabilir.Genellikle ahşap ve doğal ağaç ürünleri kullandığımız parkurları
estetik yapısını korurken uluslararası standartlara uygun kullanıcıya zarar vermeyecek şekilde tasarlıyoruz.Parkurları açık veya kapalı alanlarınızda istenilen zorluk seviyesinde ve uzunlukta tercih edip kullanıcılarınıza
eğlence ve rekabeti sunabileceğiniz gibi sportif faaliyetlerde de değerlendirebilirsiniz

 

Survivor Parkuru             

 

Survivor parkuru yaş sınırı olmadan herkesin rekabet halinde yarışa bileceği eğlenceli bir aktivitedir. Farklı zorluk seviyelerine göre tasarlanmış olup, eğlenirken herhangi bir sakatlık olmamasına göre de bir dizayn gerçekleştirilmiştir.

 

 

Rekabetin Survivor Hali

 

Survivor parkuru arkadaşlarınızla birlikte ya da ailenizle rekabet halinde olurken, eğlenmeniz için tasarlanmış bir aktivitedir. Parkur yapı malzemesi olarak ahşap ve ağaç ürünleri kullanılmıştır. Eğlenirken farkında olmadan düşme, çarpma gibi durumlarda zarar görülmemesi adına özel bir tasarım kullanılmaktadır. Parkurda atlama, yuvarlanma, süzülerek geçme gibi birçok farklı seviye bulunur. Parkurda iyi olan survivorlar için harika bir faaliyet oluyor. Parkurlar tercihe göre açık veya kapalı alanlara göre bulunmaktadır. Aynı zamanda kişilerin zorluk seviyelerine göre de nasıl tercih ediyorlarsa sistem o şekilde kurulur. Sizin tercihinize göre ayarlanmış bir düzenek bulunur.

 

 

Gerçek Survivorlar İçin Bir Aktivite

 

Parkurda eğlenirken farklı seviyelerde de kendinizi denemiş olursunuz. Yaşlı, çocuk, genç, yetişkin herkes dilediği gibi eğlenebilir. Birçok seviye herkese uygun olarak bulunmaktadır. Seviyeler survivor parkurunun sonuna doğru giderken değişkenlik gösterir. Burada önemli olan eğlenirken zarar görülmemesidir. Parkur aynı zamanda renkli seviyelere de yer vererek görünüm olarak da bir beğeni kazanır. Çim halı üzerine yerleştirilen parkurda yuvarlanma veya seviyelere göre sürünmeniz gerektiğinde yine hiçbir problem yaşamadan eğlenebilirsiniz. Tam anlamıyla bir survivor parkuru yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.


SURVİVOR KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.