ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz / SERBEST DÜŞÜŞ

SERBEST DÜŞÜŞ

BİR ADIM ÖNE ÇIKIN VE KENDİNİZİ BOŞUĞA BIRAKIN!!!SERBEST DÜŞÜŞ KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.

Kule yada ağaç platform üzerine kurulabilen sistem mevcut zipline kulelerinizede dahil edilerek çok yönlü bir kullanım sağlanabilir.Zipline noktasında görevli personeliniz aynı zamanda serbest atlayış aktivitesinide 
yönetebilir  ve misafirlerinize boşluğa atlamanın en güvenli halini sunabilirsiniz.İsteğinize göre sistem 13,20 veya 30 metre yüksekliğe kurulabilir ve heyecan zirveye taşınılabilir.Ayrıca serbest düşüş cihazınızın rutin
teknik bakımları için bizden destek alabilirsiniz

 

Serbest Düşüş 

 

Adrenalin, heyecan ve coşkunun bir arada olduğu aktivite serbest düşüş. Boş zamanlarınızda arkadaşlarınız veya ailenizle kaliteli bir vakit geçirmek istediğinizde tercihiniz olan aktivite olabilir. Serbest düşüş platformunda halatla bağlanıp, aşağıya doğru boşluğa atılmanız ile bir heyecan yaşanılır.

 

 

Yükseklerde Adrenalin Keyfi

 

Tam anlamıyla keyfin doruklarda yaşanıldığı bir eğlence olan serbest düşüş, gökyüzünde süzülmek isteyenlere göre bir aktive oluyor. Serbest düşüş platformu yalnızca tek bir yere değil bir ağaç üzerine ya da kuleye sabitlenen bir sistemdir. Sabitleme ayarı güvenilir bir şekilde yapıldığında serbest düşüşte emniyette yaşanır. Yani kişilerin zararsız olmasına göre ayarlanır. Serbest düşüş sisteminde halatlar ile birlikte heyecanı yaşayacak olan kişi bağlanır ve tam anlamıyla profesyonel ekip halatları kontrol eder. Ardından boşluğa  atıldığında kişinin heyecanı ve o an ki adrenali oldukça eğlenceli olur. Burada önemli olan tam anlamıyla bir güvenlik sisteminin oluşturulmasıdır. Aynı zamanda güven kişiye de verilmelidir. Bununla birlikte sistemin görünümü ile de o hissi yaşatmalıdır.

 

 

Serbest Düşüş Yüksekliği

 

Serbest düşüş platformu 15 veya 40 metreye kadar yüksekliğe kurulması sağlanır. Bu durum tercihe göre değişkenlik gösterebilir. Daha alçak veya daha yüksek platformlar kurulması mümkündür. Serbest düşüş platformu için aynı zamanda haftada ya da ayda bir kontrol bakımının yapılması da önemlidir. Halatların kontrolü, platformun yüksekliğindeki kontrol gibi birtakım rutin kontrolleri yapılır.


SERBEST DÜŞÜŞ KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.