ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz / İNSAN SAPANI

İNSAN SAPANI

HALATLAR GERİLSİN SİZ YÜKSELİN!!!İNSAN SAPANI KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.

Direkler arasındaki sistemde sabitlenen kullanıcının bungee halatlarının gerildikten sonra serbest bırakılmasıyla hızlı bir şekilde yaklaşık 20 metreye kadar yükselip defalarca aşaği inip tekrar yükseldiği heyecan ve 
adrenalinin zirvede olduğu bir aktivitedir.Macera parkına dahil edilebileceği gibi tek bir ürün olarakta tercih edilebilir ve küçük bir alana kurulabilir olması insan sapanını cazip kılıyor.Ayrıca kurduğumuz tesislerde 
misafirlerin dikkatini çekmesi ve biranda kendi izleyici kitlesini oluşturması sebebiyle işletmerin reklam yüzü olma yolunda hızla ilerliyor.

 

İnsan Sapanı       

 

Adrenalini farklı bir boyutta yaşamak isteyenlerin değişmeyen gözdesi insan sapanı olmaktadır. İnsan sapanı 2 direk arasına gergin bir şekilde bağlanan halatların gerilip bırakılmasıyla yaşanılan bir aktivitedir. İzleyicilerin fazlasıyla dikkatini çektiği insan sapanı büyük bir gerilim yaratırken aynı zamanda aksiyonun yükseklerde yaşama zevkini de ortaya çıkarmaktadır.

 

 

Adrenalini Uç Noktalarda Yaşatan Aktivite: İnsan Sapanı

 

Adrenalin, çılgınlık ve aksiyon sevenler tesiste bulunan bütün aktiviteleri denerken ayrıca büyük bir heyecan yaşar. İnsan sapanı ile kalp atışının hızlı olması ile aynı zamanda yüksek bir gerilim yaşanılması da mümkün. İki metal demire bağlı halatın içerisinde geriye çekilip birden bırakıldıktan sonra adrenalin tutkunuz ortaya çıkmaktadır. Halat ve metal direkler emniyetiniz açısından fazlasıyla güvenli olacak şekilde kurulmuştur. Zevki doruklarda yaşamak insan sapanı ile yüksek bir adrenali de ortaya çıkarıyor.

 

 

İnsan Sapanı İle Yüksek Heyecan

 

Hafta sonlarında ya da boş zamanlarınızda monoton geçen hayatınıza bir adrenalin yaşatmak için insan sapanı doğru adres olacaktır. Muhteşem manzaraya karşı insan sapanı keyfi yaşamak adrenalin yanında büyük bir coşku da yaşatacaktır. Etrafınızda sizi izleyenlerin coşkusu ile birlikte heyecanınınız kat ve kat artar. Çocuklarınız ve sizin için güvenilir halatlar ile insan sapanı yeni keşfedenlerinde emniyetli bir şekilde aktivitesi olmaktadır. Ürünümüz tesiste ki arazinin ve ağaçların durumuna göre dizayn edilmiş olarak yer alır.


İNSAN SAPANI KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.