ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz / ASMA KÖPRÜLER

ASMA KÖPRÜLER

HER ADIMINIZI GÜVENLE ATIN!!ASMA KÖPRÜ KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

İsteğiniz üstüne alanınızda saha çalışması yaparak en uygun, kullanılabilir,son derece güvenli,çelik halatlarla ve yapılarla destenlenmiş ayrıca fileler ahşaplar kullanarak daha estetik hale getirdiğimiz
asma köprü alternatifleri sunabiliriz.Son dönemlerde işletmeler ağır,taşınamaz,estetik olmayan ve maliyeti yüksek köprüler yerine asma köprüleri tercih ediyor sizlerde bu alternatifi göz ardı etmeyin,
bizimle iletişime geçin. 

 

Asma Köprüler   

 

Muhteşem bir manzaraya ya da masmavi bir ırmağın üstünden asma köprü ile geçtiğinizi hayal edin. Oldukça harika hissettirecek olan asma köprüler tam anlamıyla bir doğa harikası olarak yer alır.

 

 

Manzarayı Asma Köprüyle Çıkarma Keyfi

 

Muhteşem fotoğraf kareleri yakalayabileceğiniz ve aynı zamanda yakın arkadaşınızla manzaraya karşı asma köprü keyfi yapmak, tam anlamıyla harika bir an olarak yer alır. Oldukça güvenilir halatlar ile birlikte sağlam ahşap kullanılarak hoş bir görünüm kazandırılan asma köprüler tercihinize göre tasarımı yapılır. Estetikliğin ön planda tutulduğu asma köprülerde, halat düğümleri, ahşap rengi, asma köprünün genel görünümü gibi bir çok detaya önem verilir. Asma köprüler özellikle nehir üzerine, göl üzerine veya ağaçlar arasına kurulumu yapılan bir düzenektir.

 

 

Güvenilir Adımlarla Asma Köprüler

 

Genel olarak insanların dikkatini çekip, keyifli bir yürüyüş yaptığı alan olarak yer alır. Asma köprü uzunluk, yükseklik ve şekil olarak farklılıklar barındırmaktadır. Tercihe göre bir yerden bir yere kadar uzanan upuzun bir asma köprü tercih edebilirsiniz ya da yalnızca bir göl üzerinde bulunan küçük bir asma köprüde sevimli bir görünüm kazandırır. Ağaçlar arasında bir asma köprü tercih etmek isteyenler için de köprü üzerinde geçerken ağaçların dokunabileceğimiz yakınlıkta olması güzel bir manzara yakalamanızı da sebep olur. Asma köprüde önemli olan güvenilirliği, tam anlamıyla kazanılmasıdır. Sistemimiz ile birlikte bu güveni de size kazandırmaktayız.


ASMA KÖPRÜ KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN