ÜRÜNLERİMİZ

Anasayfa / Ürünlerimiz / AĞAÇ EV

AĞAÇ EV

DOĞANIN İÇİNDE DOĞAYA UYGUN!!AĞAÇ EV KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

Yıllardır hayalini kurduğunuz belgesel kanallarında izleyip iç çektiğiniz ağaç üstü everinizi dilerseniz alanınızda bulunan uygun ağaçlara uygun yükseklikte ve sıkıştırma yöntemiyle ağaca hiçbir zarar vermeden dilerseniz 
toprak zemine göre  tasarlayıp uygulayabiliriz.Merak etmeyin ülkemizde de ağaç ev ustaları var ve bizim ekibimizdeler.Siz sadece ağacınzı gösterin hayalinizdeki ağaç evi anlatın gerisini ustalarımızın yaratıcılığına 
bırakın.

 

 

Ağaç Ev    

   

Hepimizin çocukken en büyük hayali olan ağaç ev şimdi muhteşem bir tasarım ile sistemimizde yer almaktadır. Hayalini kurarken aynı zamanda kafamızda birçok ağaç ev tasarımı da yapmışızdır.

 

 

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Tasarım: Ağaç Ev

 

Ağaç ev arkadaşlarınızla ya da tek başınıza muhteşem bir vakit geçireceğiniz alan olarak yer alır. Şehrin kalabalığından kurtulup, kafasını dinlemek isteyenlerin muhteşem bir manzara ile birlikte en büyük keyfi haline dönüşmektedir. Tesisimizde bulunan birçok aktivite adrenalin, coşkui yüksekliği içerir. Ancak bunlardan uzak size ayrılmış bir alanın tercih edenler içinde ağaç ev oldukça uygun olarak bulunur. Farklı tasarımlar, farklı yükseklik ve farklı iç donanımı ile birçok ağaç ev yer alır. Tercihe ve isteğe göre kurulum yapılmaktadır. Ağaç ev, ağaçlar arasına ya da bir zemine dilediğiniz şekilde dizayn edilerek yapılır.

 

 

Kendi Muhteşem Ağaç Ev Alanınız

 

Sakinliği ve çevrenin sesini doruklarda yaşayabileceğiniz, oldukça mükemmel bir aktivite olarak yer alır. Kuş sesleri, ağaç hışırtısı ve ağaç evin sakinliği ile birlikte hafta sonunu kendisine ayırmak isteyenlerin yeni rotası olarak ağaç ev bulunmaktadır. Ağaç ev merdivenli, merdivensiz, büyüklük olarak farklı, dış çevresi olarak ağaç ev görünümü ya da farklı bir kaplama şekli gibi birçok tasarım da bulunur. Kahvenizi, kitabınızı, çayınızı alıp kulağa hoş gelen bir müzik ile birlikte ağaç ev keyfini şimdiden yaşamaya başlayabilirsiniz.


AĞAÇ EV KURULUM, BAKIM VE ONARIM İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN